Чи варто будувати лінійні споруди взимку ?
Варто, але..
Потрібно розуміти що це справа ризикована, і може сильно збільшити витрати, внаслідок простою, низької ефективності спецтехніки та робітників при відсутності твердого покриття, що призводить до підвищеного зносу механізмів.
12.03.2024